KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12927039
nr 1292 7039
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, "Höst över Alvaret Mörbylånga". Signerad. Olja på pannå, 22x36 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:21:34
24/11 22:29:48
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska